Після своєї першої червоної доріжки на презентації картини "Ритм-секція" у Нью-Йорку Блейк Лайвлі вирішила задовольнити не лише власні амбіції на зйомках фільму, а й дати чергову порцію інформації для обговорення в пресі. Окрім першої публічної появи після третіх пологів, зіркова матуся стала гостею програми Good Morning America.

Гаряча тема: У розкішній чорній сукні: Блейк Лайвлі вперше після пологів прийшла на світську подію

Сьогодні, 28 січня, акторка у прямому ефірі телешоу лаконічно прокоментувала народження доньки. Хоч ім'я малечі, яка з'явилася на світ у серпні 2019 року, Блейк Лайвлі та Раян Рейнольдс досі тримають у таємниці, але зірка зізналася, що третя дитина значно додала турбот родині.

Це все одно, що перейти від двох до трьох тисяч! Так, у нас багато дітей. Ми з чоловіком в меншості. Деякі люди кажуть, що немає ніякої різниці між двома і трьома дітьми в сім'ї. Це божевілля!
– дотепно прокоментувала знаменитість.

Раніше голлівудський актор Раян Рейнольдс розповідав, що вони з дружиною за понад місяць так і не визначилась з іменем немовля. Проте тоді він запевнив, що всі букви в її імені будуть невимовними. Нагадаємо, що він вже виховує 5-річну Джеймс і 3-річну Інес. Раян Рейнольдс теж не приховував, що інколи їм буває дуже складно із трьома маленькими нащадками.


Блейк Лайвлі та Раян Рейнольдс з доньками / Instagram / @people

Зауважимо, що презентацію кінострічки "Ритм-секція", головною героїнею якої стала Блейк Лайвлі, не пропустила й багатодітна матуся. Вона постала у розкішній оксамитовій сукні чорного кольору, яку поєднала з масивним кольє. Гламурний образ Блейк Лайвлі завершила високими шкіряними рукавицями та чоботами від Christian Louboutin.