Голлівудський актор став гостем популярного американського шоу Today, передає The Daily Mail. Головною темою інтерв'ю була нова кінострічка за участю Раяна Рейнольдса – "6 футів під землею". У день прем'єри, 13 грудня, у мережі опублікували фрагменти з шоу, у яких голлівудський "Дедпул" розповів чимало секретів свого особистого життя.

Читайте також: Раян Рейнольдс інсценував свою смерть у фінальному трейлері бойовика "6 футів під землею": відео

Зазвичай, Раян Рейнольдс уникає питань про виховання дітей та їхнє дозвілля. Такого ж правила дотримується і його дружина Блейк Лайвлі. Тому розповідь актора про новонароджену доньку привернула увагу всіх прихильників подружжя. Зокрема, у мережі здивувались, що пара за понад місяць так і не визначилась з іменем немовля. На це Раян Рейнольдс відповів, що з коханою шукає особливе ім'я, що всі сприйняли як жарт.

Ми досі не придумали ім'я. Ми хочемо бути оригінальними, тому всі букви в її імені будуть невимовними. Хочу, щоб в її житті їй було з чим боротися,
– розповів Раян Рейнольдс.

Окрім цього, актор додав, що в захваті від батьківства. З Блейк Лайвлі він вже виховує 4-річну Джеймс і 3-річну Інес. Раян Рейнольдс не приховує, що інколи їм буває дуже складно із трьома маленькими нащадками, однак всі турботи забуваються, коли зіркові батьки бачать своїх доньок.

"Мені подобається моє життя. Я люблю своїх дітей. Знаю, що не прийнято про це говорити. З трьома дівчатками буває важко", – додав він.

Як відомо, про третю дитину пара повідомила на червоній доріжці прем'єри фільму "Покемон детектив Пікачу" у Нью-Йорку. Сталось це на початку травня 2019 року. Вже у жовтні Блейк Лайвлі народила дівчинку, однак жодних деталей подружжя вирішило не розголошувати.