Артистка у коментарі Катерині Осадчій для програми "Світське життя" поділилася подробицями першого шлюбу. Бужинська розповіла, що раніше боялася публічно розповідати про насильство в сім'ї і довго терпіла знущання чоловіка.

До теми Володимир Зеленський підписав указ, спрямований на запобігання гендерного насилля

Багато жінок страждають від насильства. Вони бояться поділитися цим, шукають виправдання коханим, вірять, що ті зміняться. Проте у більшості випадків чоловіки, піднявши один раз руку на жінку, не припиняють це робити.

Катерина Бужинська була жертвою домашнього насильства

До числа тих, хто страждав від рук коханого, належить і виконавиця Катерина Бужинська. У 18 років вона вийшла заміж за 38-річного продюсера Юрія Квеленкова. Чоловік неодноразово дозволяв собі бити дружину, а коли та завагітніла, змушував робити аборт.

Я любила його. Він був першим чоловіком у моєму житті і це було велике кохання. Думала, що, можливо, сама в чомусь винна, щось не так зробила, а, можливо, так у всіх… Бо це були перші серйозні стосунки молодої дівчини,
– розповіла Катерина.

Але знаменитість зазначила, що зараз не терпіла б такого ставлення до себе. Бужинська закликала жінок не мовчати про насильство.

20 років тому було дуже неприємно про це говорити. Не хотіла, щоб це обговорювали, жаліли мене, сміялися,
– зізналася артистка.

Катерина Бужинська у "Світському житті": дивіться відео онлайн

З 2014 року співачка живе у щасливому шлюбі. Вона вийшла заміж за болгарського бізнесмена Дімітара Стойчева. Подружжя виховує двійнят – Катю і Діму. Також у неї є старша донька від продюсера Юрія Квеленкова. Катерина не зробила аборт і зберегла життя своїй принцесі.

Для перегляду фото гортайте праворуч