Королівське подружжя Іспанії відправилося на відпочинок у Пальма-де-Майорку. Вчора король зустрічався із іспанським прем'єр-міністром Педро Санчесом, а сьогодні разом із дружииною та міністром внутрішніх справ Фернандо Гранде Марласка побували у тваринницькому кооперативі в Алайор. Це найбільший виробник знаменитого сиру на острові Менорка.

Читайте також Королівська бездоганність: Летиція продемонструвала стильний літній образ

Образ королеви Летиції

На зустріч 47-річна королева прибула у літньому сарафані білого кольору з широкими бретелями, гумкою на грудях та з ґудзиками посередині. Вбрання довжини міді гармонійно поєдналося із улюбленими еспадрильями Летиції на платформі і зав'язках. Такий look гарно підкреслив струнку та спортивну фігуру королеви.

В руці Її Величність тримала невелику сумку-шопер. Волосся вона зібрала у хвіст зверху, а на обличчі зробила повсякденний макіяж з акцентом на очах. Оскільки пандемія коронавірусу досі триває, то незмінним аксесуаром Летиції залишається захисна маска. Під час кожного виходу вона нагадує про те, що не варто нехтувати заходами безпеки, а потрібно вберігати себе від інфікування COVID-19.


Королева Летиція у білому сарафані / Фото: Getty Images

Король Філіп VI позував поруч із дружиною у блакитній сорочці і темних штанах. Поєднав вбрання із бежевими туфлями. На обличчі також мав захисну маску. І завершив образ сонцезахисними окулярами.


Король Філіп VI та королева Летиція / Фото: Getty Images