Артистка поділилася колоритними фото на особистій сторінці в інстаграмі. Вона опублікувала дві світлини, на яких показала розваги в зоопарку, а також похизувалася свої образом.

Читайте також Вагітна Світлана Тарабарова замилувала мережу відео, де показала, як її син прибирає

Світлана Тарабарова з сином в зоопарку

Виконавиця вирішила познайомити маленького синочка із незвичними тваринами та відправилася разом із ним у зоопарк. На кадрах видно, що Іван в захваті від такої поїздки. Він не стримував своїх емоцій, коли матуся годувала верблюда і з захопленням спостерігав за цим.

Стільки задоволення ми отримали вчора від знайомства із нашими друзями тваринами. Якщо є можливість, знаходьте час бути разом,
– написала у публікації Тарабарова.


Світлана Тарабарова з сином годують верблюда / Instagram / @tarabarova

Образ Світлани Тарабарової

Зіркова матуся приїхала у зоопарк в легкій білій сукні. Таке вбрання хоч і мало вільний крій, проте не змогло приховати чималий вагітний животик виконавиці. Світлана поєднала вбрання з чорними босоніжками, що актуальні в цьому сезоні. Яскраве волосся вона вклала рівно, а на обличчі зробила легкий макіяж.

Поїздка припала до душі не лише маленькому Іванові, а й самій Світлані. Вона подарувала позитивні емоції на увесь день та надовго запам'ятається їм.


Вагітна Світлана Тарабарова у білій сукні / Instagram / @tarabarova