Іванка Трам протягом декількох місяців не здійснювала виходи через пандемію коронавірусу у світі. Тому тепер до кожної її появи у світі прикуто ще більше уваги. Днями вона взяла участь у благодійній програмі "Коробки з їжею від фермерів сім'ям". На особистій сторінці в інстаграмі радниця американського глави держави поділилася відповідними світлинами.

Читайте також У білосніжній спідниці та блузі: Іванка Трамп показала ефектний літній образ

Іванка роздавала коробки з продуктами нужденним у Вашингтоні. Навіть тоді вона продемонструвала стильний аутфіт, проте цього разу він дещо відрізнявся від інших.

Образ Іванки Трамп

Трамп мала стриманий вигляд. На фото, яка з'явилися у її профілі, дівчина одягнута у білу сорочку та чорні джинси. Вона замінила звичні туфлі на підборах на акуратні бежеві балетки. Біляве волосся вона вклала рівно, а на обличчі зробила макіяж з акцентом на очах.

Радниця Дональда Трампа не забуває про засоби захисту від COVID-19. Оскільки США перебуває на першому місці у світі за кількістю інфікованих коронавірусною хворобою, то Іванка під час кожного виходу демонструє особливу обережність. Незмінним аксесуаром у її аутфітах є маска. Цього разу вона мала принт мільфер – на ній було зображено багато дрібних квітів.

Для перегляду фото гортайте праворуч