Про це повідомляє Entertainment Tonight з посиланням на інсайдерів з близького оточення актора.

Як відомо, Бен Аффлек запросив Шону Секстон на відпочинок до Монтани одразу після того, підписав документи про розлучення з Дженніфер Гарнер. Однак довго зустрічатись з моделлю актор не мав наміру, тому після повернення до Лос-Анджелеса покинув її.

Їхні стосунки були випадковими і несерйозними. Єдиними пріоритетами для Бена зараз є його сім'я і тверезий спосіб життя,
– заявив інсайдер.

Про це свідчить і фото, опубліковане у виданні. На знімку Бен Аффлек зовсім не переймається через припинення роману. Він щасливо посміхався, ідучи вулицею Лос-Анджелеса.


Бен Аффлек після розриву стосунків з Шоною Секстон / Entertainment Tonight

Нагадаємо, що Бен Аффлек і Дженніфер Гарнер вперше оголосили про свій намір розлучитися в липні 2015 року. До цього пара перебувала у шлюбі 12 років. Екс-подружжя має трьох дітей: двох доньок 11-річну Вайолет Енн і 8-річну Серу Розу Елізабет та 5-річного сина Сема Гарнера, яких виховує їх зіркова мама. 6 жовтня Бен та Дженніфер підписали документи про розлучення та узгодили всі питання в присутності адвокатів.

Попри це екс-дружина не покинула Аффлека у боротьбі з алкозалежністю. Саме вона відвезла його в реабілітаційний центр у Малібу. Нещодавно актор повернувся звідти додому.