Джіджі Хадід розпочала свою модельну кар'єру раніше Белли, але тепер молодша сестра впевнено йде по стопах старшої. Часто обидві сестри навіть беруть одночасно участь у показах. Нещодавно до них приєднався і брат – Анвар. Усі троє Хадід брали участь у показі Tommy Hilfiger в рамках Тижня моди в Нью-Йорку.

Читайте також: Джіджі Хадід прикрасила обкладинку японського глянцю: стильні фото


Белла Хадід

Як зізнається Белла Хадід для Harper's Bazaar, що сестри не відчувають конкуренції, а навпаки – радіють успіхам одна одної.

"У більшості випадків ми працюємо з різними замовниками. Буває і таке, що ми проходимо кастинг на одну роботу, і якщо вибирають лише одну з нас, ми радіємо один за одного. У світі досить хороших робіт для нас обох", – розповідає Белла.


Белла Хадід

За словами молодшої Хадід, в першу чергу вони – сестри, а лише потім моделі.

У нас немає причин злитися друг на друга, змагатися і конкурувати. Якщо Джіджі отримує роботу – що ж, молодець. Зрештою, ми – одна сім'я, і вона може купити мені пару туфель,
– додала вона.


Белла Хадід

Практика показує, що це не просто слова. Адже на недавньому показі Anna Sui Джіджі за незрозумілих причин вийшла на подіум лише в одній туфлі і Белла без роздумів допомогла сестрі завершити дефіле.


Белла Хадід