Еротичні кадри з'явилися на особистій сторінці знаменитості в інстаграмі. У дописі вона зазначила, що це архівні знімки. Модель зробила їх ще 29 травня 2020 року.

Читайте також У мінішортах та шкіряному костюмі: Белла Хадід підкорила зухвалою зйомкою

Яскраві світлини були зроблені на тлі зеленого листя. Белла постала перед камерою у відвертому коричневому купальнику-бандо. На голові вона зав'язала легку літню хустку жовтого кольору. Доповнила пляжний образ золотими прикрасами. Вуха красуня прикрасила невеликими сережками, а шию – мінімалістичним довгим ланцюжком із літерою "B", з якої починається її ім'я. На обличчі знаменитість зробила сяючий макіяж із коричневою помадою на губах.

На деяких фото видно, що верх купальника ледь прикриває груди Хадід. Також вона обрала звабливу позу, де показала оголені сідниці. Проте сама дівчина з цього приводу не бентежиться. Вона неодноразово позувала на модних показах у відвертому вбранні, крізь яке було видно її оголене тіло. Також брала участь у різноманітних рекламних кампаніях та фотосесіях для глянців, де хизувалася принадами та демонструвала струнку фігуру.


Белла Хадід засвітила оголені груди / Instagram / @bellahadid


Модель Белла Хадід у купальнику / Instagram / @bellahadid


Белла Хадід похизувалася оголеними сідницями / Instagram / @bellahadid


Сексапільна Белла Хадід / Instagram / @bellahadid