Про це вона розповіла у Metro.

За її словами, зйомки 8 сезону будуть завершені в грудні 2018 року, а його прем’єра відбудеться в квітні 2019 року.

Читайте також: Актор "Гри престолів" розповів деталі про зйомки фінального сезону серіалу

Ми закінчимо зйомки в грудні і квітні покажемо першу серію. Інтервал (між завершенням зйомок і показом) цих величезних серій досягне чотирьох місяців. Ми не збираємося поспішати з новим сезоном взагалі. Ми багато чим завдячуємо нашій аудиторії і шанувальникам, тому викладемося для фіналу по повній,
– прокоментувала Мейсі.

Вона побажала своєму персонажу – Арії Старк – в кінці кінців "знайти спокій" і "позбутися від гніву і бажання помсти, що супроводжували її протягом усієї подорожі".

Раніше творці "Гри престолів"офіційно повідомили, що 8 сезон "Гри престолів" вийде на телеекрани 2019 року, але точної дати на сайті телекомпанії НВО не оприлюднювали. Як відомо, у восьмому і вже останньому сезоні "Гри престолів" буде найменша кількість епізодів за всю історію серіалу – тільки шість.

Читайте також: Загине багато персонажів: актор "Гри престолів" розповів про грандіозний фінал серіалу

Довідка: в основу серіалу лягли романи саги "Пісня льоду і полум'я" Джорджа Р. Р. Мартіна, які він публікує з 1996 року. Події роману розвиваються навколо політичних і не тільки інтриг у боротьбі за владу над вигаданим континентом Вестерос. І правитиме той, хто посяде Залізний трон.
Однак події серіалу, який виходить на каналі HBO з 2011 року, вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому сюжети шостого, сьомого та восьмого (останнього) сезону базуються на чорнових варіантах книг, які ще не вийшли, консультаціях Мартіна і сюжетних напрацюваннях авторів "Гри престолів".