До 150-річчя видання Анджеліна позувала у пустелі в Наміб, а також написала відкритого листа, де поділилася роздумами щодо прав жінок та щодо відповідальності людства перед наступними поколіннями.

Читайте також: Чергові зізнання: Джолі пояснила причину розлучення з Бредом Піттом

Зірка поділилася, що коли їй запропонували написати цього листа, то перше про що вона подумала: якою була жінка, яка читала журнал 150 років тому, в 1867-му році? І щоб вона подумала про сучасних жінок?

Це був світ без автомобілів, сучасних антибіотиків та електричного освітлення. Більшість людей не жили довше 50 років, і жінки, як і раніше, могли померти під час пологів,
– йдеться у листі Джолі.

Зірка продовжила, що тоді жінки не мали права здобувати професії, як лікар, науковець, юрист. Також їм не давали право голосу на виборах.

Крім того, Анджеліна звернула увагу на проблему захисту диких тварин.

"Я вперше зустрілася з ними (гепардами) в 2015-му році, коли вони були маленькими дитинчатами, і наша сім'я спонсорувала їх. Вони осиротіли і мало не загинули. Їх вилікували, але їх не можна повернути у дику природу, оскільки вони втратили страх перед людьми і їх можуть вбити, якщо вони зайдуть на територію сільського господарства", – розповіла актриса.