Нещодавно голлівудська акторка пожертвувала 1 мільйон доларів на рахунок благодійної організації No Kid Hungry, яка забезпечує харчування дітей з сімей з низьким доходом. Проте Анджеліна Джолі наголосила, що на здоров'ї дітей може позначитися не лише криза, а й жорстокість батьків.

До теми Ріанна пожертвувала 2 мільйони доларів жертвам домашнього насилля, які постраждали на карантині

Своє звернення до громадськості зірка опублікувала на сторінках видання Time. Анджеліна Джолі зазначила, що хоч коронавірус не надто страшний для дітей, проте самоізоляція, яку він викликав по всьому світу, загрожує їхньому моральному здоров'ю. Економічна нестабільність та безробіття лише посилюють напругу в сім'ях.

Немає нічого більш важливого або термінового, ніж захист дітей. Стрес у сім'ї збільшує ризик насильства. Ми не дізнаємося, в скількох випадках дитина перебувала в сусідній кімнаті або спостерігала за проявами насильства та жорстокості,
– написала зірка.

Сама Анджеліна Джолі закликає всіх небайдужих не закривати очі на подібні інциденти. Акторка пропонує подбати про захист та безпеку дітей. Найпростіше, що може зробити кожен, – телефонувати до родин, які викликають побоювання щодо внутрішньої гармонії.

Станом на 10 квітня від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли 100 440 людей. Загальна кількість інфікованих – 1 666 766 людей по всьому світу. Втім, є і хороші новини – одужали понад 369 956 людей. Саме США наразі перебуває на першому місці за кількістю підтверджених хворих на коронавірус – 488 647 заражених осіб.