Відомо, що через пандемію коронавірусу у багатьох країнах світу тимчасово закрились навчальні заклади. Деякі з них забезпечують дітей харчуванням, сім'ї яких мають низький дохід.

Цікаво Французький Elle випустив спеціальний номер, присвячений лікарям, які борються з коронавірусом

Станом на цей тиждень понад мільярд дітей у всьому світі не ходять в школи через їхнє закриття, пов'язане з коронавірусом. Багато дітей покладаються на турботу і харчування, які вони отримують під час навчання в школі, в тому числі майже 22 мільйони дітей в Америці розраховують на продовольчу підтримку. No Kid Hungry докладає великих зусиль, щоб допомогти якомога більшій кількості дітей з незаможних родин,
– розповіла 44-річна Джолі.

Відомо, що пожертвувані кошти Джолі будуть розподілені між 30 штатами.

Голлівудська зірка Анджеліна Джолі давно відома своєю благодійною діяльністю. Цього тижня вона розповіла про створення глобальної коаліції ЮНЕСКО з питань освіти, яка займеться наданням допомоги в організації дистанційної освіти на період пандемії коронавірусу.

Додамо, що на різні потреба в час спалаху нового вірусу пожертви зробили чимало зірок: К'яра Ферраньї (100 тисяч євро), Джорджіо Армані (1 мільйон євро), Блейк Лайвлі та Раян Рейнольдс (1 мільйон доларів), Ріанна (5 мільйонів доларів), Арнольд Шварценеггер (1 мільйон доларів) та Кайлі Дженнер (1 мільйон доларів).

Станом на 25 березня від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли 18 923 людини. Загальна кількість інфікованих – 423 670 людини по всьому світу. Втім, є і хороші новини – одужали понад 100 тисяч людей. США наразі перебуває на третьому місці за кількістю підтверджених хворих на коронавірус – 68 573 заражених осіб, 1 036 смертельних випадків, та 428 тих, які вилікувались.