У рамках рекламної кампанії парфуму Mon Guerlain, обличчям якого Анджеліна Джолі стала одразу ж після заснування аромату, знаменитість розповіла про своє помешкання, яке розташоване у тропічних лісах Камбоджі. Про це повідомляється на сайті Harper's Bazaar Arabia.

Читайте також: Неактивна в соцмережах Анджеліна Джолі створила YouTube-канал: які відео публікує акторка

Режисером ролика став лауреат премії Оскар Еммануель Любецький. Під час знімання Анджеліна Джолі дала невеличке інтерв'ю для іноземного видання. За словами акторки, вона придбала помешкання 18 років тому. І відтоді почала активно працювати над змінами у тому ж середовищі. Як відомо, Анджеліна Джолі є також послом доброї волі ООН. Тому в Камбоджі вона виступає проти незаконних вирубок лісів, видобутку дорогоцінних каменів, а також браконьєрства.

Ми всі сім'я і дуже добре працюємо разом. Камбоджа пережила стільки складних років і все ще намагається відновитись, але люди тут такі красиві і такі сильні. Ми хотіли бути частиною того, щоб допомогти країні рухатися вперед,
– зазначила Джолі.

Варто додати, що її досить великий будинок розташований посеред лісу. Інтер'єр будинку продумано у дерев'яному стилі, а люстри, крісла, столи та інші предмети створені у південно-східному стилі. На стіні великої вітальні розміщений великий портрет азійської жінки, а неподалік від нього стоїть вінтажний програвач.

Дивитися огляд будинку Анджеліни Джолі: відео