Як відомо, окрім акторської діяльності Анджеліна Джолі також займається благодійними проектами і є послом доброї волі ООН. Тому створення її YouTube-каналу безпосередньо пов'язане з її роботою у цьому напрямку.

Читайте також: Анджеліна Джолі взяла участь у прес-конференції Disney: ефектні фото

Сторінка Джолі вже підтверджена адміністраторами як офіційна, оскільки біля її імені є значок верифікацїі. Також на каналі вже опубліковано два перших відеоролики, на одному з яких вона виступає у Нью-Йорку на Генеральній асамблеї ООН, яка відбулася наприкінці березня.

А на іншому відео Анджеліна Джолі доповідає на сніданку Women in Entertainment від журналу The Hollywood Reporter ще у 2017 році. Проте, ймовірно, її ранковий візит і промова є дуже важливими для неї, оскільки вона обрала його з багатьох інших своїх появ.

Після багатьох років відданого служіння Верховній комісії ООН у справах біженців Анджеліна Джолі була призначена спецпосланцем організації у квітні 2012 року. Джолі фокусується на великих кризах, які призводять до масової міграції населення, займається інформуванням і представляє Верховну комісію ООН у справах біженців на дипломатичному рівні. Вона внесла великий внесок у життєво важливе питання допомоги людям, які були змушені покинути свої будинки, – написали представники Джолі під першим відео з акторкою.

Дивитися відео з Анджеліною Джолі: