Фешн-поради дизайнер опублікував на особистій сторінці в інстаграмі. У публікації він детально розповів про фасони комбінезонів і прикріпив фото кожного для того, щоб на прикладі показати підписницям, як вони виглядають.

Читайте також Андре Тан продемонстрував, як підібрати сумки до літніх образів

Модельєр розпочав свій допис, зазначивши, що для такого образу знадобиться лише 30 секунд. У комбінезоні можна виглядати самодостатньою та легкою, грайливою та суворою. А головне – це варіант, який допоможе завжди виглядати неперевершено.

Комбінезон у стилі сафарі

Його можна одягнути у будь-якій ситуації. Він зручний та практичний. Таке вбрання дозволить відчувати свободу рухів та легкість.


Комбінезон у стилі сафарі / Instagram / @andre_tan_official

Комбінезон на вечірку

Він зручніший, ніж сукня, проте виглядає не менш ефектно. Обравши потрібну довжину штанів, можна створити образ на будь-який сезон. Фатінові рукава забезпечать увагу публіки.


Комбінезон на вечірку / Instagram / @andre_tan_official

Комбінезон XXL

Одягайтеся у трендові речі, незалежно від фігури. Головне – знайти фасон, який вам пасуватиме, та не соромитися рухів.


Комбінезон XXL / Instagram / @andre_tan_official

Комбінезон з шортами-бермудами

Це найактуальніша річ цього сезону. Висока талія, яка приховує зайве, та широкі штанини, які створюють ефект "олівця в стакані".


Комбінезон з шортами-бермудами / Instagram / @andre_tan_official

Комбінезон з високими розрізами

Він допоможе продемонструвати усю красу вашої фігури та при цьому залишитися загадкою. Розрізи, приховані в легких складках, створять звабливий образ, від якого неможливо відвести погляд.


Комбінезон з високими розрізами / Instagram / @andre_tan_official