Цінними порадами Андре Тан поділився з прихильницями в інстаграмі. Дизайнер на прикладах показав, які кольори та фасони суконь будуть актуальними у цьому сезоні та як до них підібрати сумку.

До теми Андре Тан показав трендові сукні цього сезону: Спалюємо все, що не потрапило в список

Оскільки вже другий сезон поспіль у тренді залишаються монохромні образи, аксесуари, підібрані під колір до одягу, будуть виглядати стильно. Однак не варто відмовлятись від експериментів: Андре Тан рекомендує зробити яскравий акцент в образі завдяки маленьким сумочкам

Вибираємо сумку до сукні за кольором. Ловіть кілька колірних комбінацій і вибирайте те, що найбільше сподобалося. Експериментуйте і додавайте більше фарб в це літо,
– зазначив модельєр.

Як підібрати сумку до літнього образу

  1. Рожеве вбрання

Жіночність ніхто не скасовував, а найкраще її підкреслить ніжне рожеве вбрання. До таких суконь пасуватимуть як відтінки рожевого чи фіолетового, так і бірюзові чи жовті аксесуари.


Як підібрати сумку до рожевої сукні / Фото Instagram / @atan.ua

  1. Цукровий мигдаль

Усі модниці добре знають, що головним кольором цього сезону є цукровий мигдаль. Тому вже сотні красунь придбали літнє вбрання, яке допоможе їм завжди виглядати неперевершено. А до таких суконь найкраще підійдуть аксесуари темних відтінків синього, коричневого, зеленого та бордового кольорів.


Поради Андре Тана у підборі аксесуарів / Фото Instagram / @atan.ua

  1. Червоне вбрання

А от червоний колір вже є своєрідною класикою. Такі сукні одягають досить сміливі красуні, адже в цьому одязі вони завжди будуть у центрі уваги. Та не варто підбирати червону сумочку до образу. Найкраще тут підійдуть відтінки синього та жовтого.


Які сумки пасують до червоної сукні / Фото Instagram / @atan.ua

А також Андре Тан показав, який одяг допоможе приховати зайві кілограми влітку

  1. Світлі сукні

Традиційно у спеку модниці віддають перевагу світлим сукням. У 2020 році вони не втратили своєї актуальності, тому Андре Тан підібрав стильні кольори сумочок, які завершать літній образ українок.


Аксесуари до літньої сукні: як підібрати сумку / Фото Instagram / @atan.ua

  1. Смарагдова сукня

Не обійтись модницям і без смарагдових суконь. Такі вироби завжди виглядають ефектно, а завдяки вдалому крою зможуть допомогти приховати зайві кілограми. Андре Тан рекомендує доповнити такий образ не менш яскравими аксесуарами.


Смарагдова сукня: як підібрати сумку / Фото Instagram / @atan.ua