Як писав телеграм-канал Mash, Заворотнюк пересувається тільки на візку, а за нею по черзі доглядають мати і чоловік Петро Чернишов.

Читайте також: Все це вигадка, – родичі Анастасії Заворотнюк спростували новини про критичний стан її здоров'я

"Через пухлину в лівій півкулі мозку у неї розвинулися патології. Спершу була паралізована права рука, зараз же оніміла вся права сторона. Ця частина, яка знерухомлена, вже не відновиться", – йшлося у Mash.


Скріншот з телеграм-каналу видання Mash

Реакція представників Завортнюк

Родичі Заворотнюк раніше заявляли, що телеграм-канал Mash "регулярно публікує бридку брехню" про Анастасію Заворотнюк. Цього разу сталось те ж саме – інстаграм-канал "Поддержка Анастасии Заворотнюк" опублікував допис, у якому заперечив всі чутки про параліч співачки. Стан здоров'я Анастасії вони не прокоментували, однак зазначили, що сторінка створена для підтвердження чи спростування чуток, які ширяться мережею.

"Затишшя було недовгим, а шкода. Тому що перед Новим роком набагато приємніше і корисніше думати про хороше, мріяти, дарувати святковий настрій і добрі побажання близьким. Це такий час, коли людям не хочеться ніякого негативу, страшилок і бруду. Але, на жаль, так вважають не всі... Ми, як і раніше, не плануємо давати ніяких коментарів в ЗМІ, тому що, при всій повазі до зацікавлених, вважаємо недоторканним право людини на особисті кордону під час хвороби. Публікації тут є лише реакцією на випади в пресі, на які ми змушені відповідати, щоб захистити від домислів людей, які дійсно переживають за Настю", – йдеться в публікації.

Цей же допис, на якому зокрема переклеслено всі заголовки ЗМІ про параліч Заворотнюк поширили і в офіційному інстаграм-акаунті співачки у "сторіс", який наразі ведуть родичі онкохворої.


Родичі Заворотнюк спростували чутки про параліч актриси / Instagram-Stories / @a_zavorotnyuk

Що відомо про хворобу Анастасії Заворотнюк

У серпні 2019 року у всіх російських ЗМІ з'явилась інформація, що в Анастасії Заворотнюк виявили останню стадію раку мозку. Тоді сусіди зірки додали: перед раптовою госпіталізацією вона скаржилась на сильні головні болі, які заважали їй спати. Після цього Анастасія Заворотнюк начебто раптово покинула свій маєток та розпочала лікування у Німеччині та Польщі.

Інсайдери стверджували, що ймовірною причиною хвороби були ін'єкції краси, для виготовлення яких використовували стовбурові клітини. Одразу після народження дитини Анастасія Завортнюк почала скаржитись на погане самопочуття та звернулась до медиків за допомогою. Окрім цього, джерела додали, що стан акторки різко погіршився через хірургічне втручання закордонних медиків.

Упродовж двох місяців Анастасія Заворотнюк перебувала на лікуванні у приватній клініці в Москві. Саме там, за даними російських журналістів, вона пережила глибоку кому, парез правої руки та стан сопору. Водночас експерти ЗМІ заявляли, що в такому стані Анастасії Заворотнюк залишилось жити кілька днів, а деякі представники преси взагалі написали, що акторка вже померла. На це відреагували представники зірки "Моя прекрасна няня", спростувавши резонансні новини.

Читайте також: Родичі Анастасії Заворотнюк опублікували першу офіційну заяву

Родичі Анастасії Заворотнюк були приголомшені спекуляціями довкола теми її лікування. Після цього вони вперше опублікували публічну заяву, в якій розповіли про переслідування папараці та неодноразові спроби продертись у палату акторки. Такі дії назвали неприйнятними та закликали журналістів поважати їхнє право на приватність.

Окрім цього, вони висміяли новини про переведення Анастасії Заворотнюк до реабілітаційного центру в Москві. В цілях безпеки родичі акторки не розголошують, де саме знаменита росіянка проходить курс лікування.