Відома українська артистка Анастасія Приходько теж підготувалася до Різдва та Нового року. Вона гарно прикрасила ялинку й створила святкову атмосферу вдома. Серію світлин співачка опублікувала на своїй інстаграм-сторінці.

Не пропустіть Як українські зірки прикрасили будинки до Різдва: яскрава добірка святкових фото

Різдвяна фотосесія Анастасії Приходько

Для розкішної фотозйомки співачка одягнула ніжну сукню з рюшами молочного кольору. Образ зірки доповнював казкову атмосферу вдома, а вбрання вдало пасувало артистці. Анастасія вклала волосся в розкішну зачіску, забравши його назад в пучок і випустивши кілька пасем наперед. Також на обличчі зірка зробила яскравий макіяж з акцентом на губах.


Анастасія Приходько у різдвяній фотосесії / Instagram / @prykhodko_official

Співачка позувала поряд з 10-річною Наною та 5-річним Гордієм, які радісно усміхалися. Вони постали на тлі сяючої ялинки та з коробками подарунків у руках. Нана вдягнула білосніжну сукню, а волосся заплела у два колоски. Гордій вибрав світлий светр й джинси.


Діти Анастасії Приходько у різдвяній фотосесії / Instagram / @prykhodko_official

"Ми цього року як ніколи рано прикрасили будинок, ялинку і розвішали гірлянди! Все тому, що дуже хочеться вже, щоб скоріше настав Новий 2021 рік... Ясна річ, що це не панацея від усіх бід, але все ж, коли приходить щось нове – апріорі старе відходить на другий план! Я з тих хто вірить в диво!" – написала під серією фото Анастасія Приходько.