Минулоріч Приходько неочікувано сповістила шанувальникам, що обвінчалась у церкві зі своїм обранцем та навіть одягнула красиву весільну сукню і фату. Церемонія вінчання відбулась, ймовірно, в одній з церком Києва, де зібрались найближчі друзі і родичі закоханої пари.

Варто побачити Анастасія Приходько поділилась романтичним знімком з чоловіком

Ми знаємо одне одного 20 років, розписані 7 років. Сьогодні один рік, як ми повінчалися,
– повідомила Приходько на своїй фейсбук-сторінці.

На знімках можна побачити, що 8 вересня минулого року пара влаштувала повноцінне весілля, а не лише процедуру вінчання. Після церкви пара відсвяткувала подію у ресторані та влаштувала красиву фотосесію з чоловіком біля водойми, ймовірно, річки Дніпра.

Весілля Анастасії Приходько: фото / Facebook / @Анастасія Костянтинівна

Що відомо про особисте життя Анастасії Приходько?


Понад три роки Анастасія Приходько жила з абхазьким бізнесменом Нурі Кухілаві, від якого у 2010 році народила дочку Нану. У 2012 році артистка обвінчалася з Кухілаві в церкві, але офіційно шлюб не був зареєстрований. У 2013 році ЗМІ повідомляли, що жінка вийшла заміж за іншого чоловіка, а у 2015 році народила йому сина.

А у вересні 2019 року Анастасія Приходько опублікувала фото у весільній сукні. Як виявилось, зірка вийшла заміж і вирішила не розсекречувати деталей церемонії та історії її коханого. Відомо тільки те, що чоловіка звати Олександр.