Про це кіноактор розповів у нещодавньому інтерв'ю на шоу "Доброго ранку, Британія", передає The Daily Mail.

Харді важко було зізнатись, але ще 10 років тому він був зовсім не тією людиною, яку зараз знають мільйони фанатів. 42-річний актор розповів, що вже в 11 років почав вживати спиртні напої і наркотики, а в 13 – сидів на галюциногенних наркотиках. У свої 16 років почав вживати крек.

Читайте також: Брат Бена Аффлека розповів, що допомогло акторові зав’язати з алкоголем

Я був алкоголіком більшу частину свідомого життя. Тоді я був готовий продати свою матір за чергову порцію креку,
– емоційно випалив відомий актор.

Але в 2003 році в результаті передозування Харді знайшли у калюжі його власної крові і блювоти на межі життя та смерті. Після цього він пройшов курс реабілітації і більше не повертався до розпусного життя.

"Це був урок для мене. Тоді я переродився", – додав Том Харді.

Варто додати, що Том Харді був єдиною дитиною в сім’ї та виріс у Лондоні в сім’ї ірландських католиків, де батько писав комедії, а матір була художницею. Свої перші ролі він отримав у серіалі "Брати по зброї" (2001) і "Падіння "Чорного яструба"" (2002), тобто тоді він ще мав схильність до алкоголізму та наркотиків.

​Том Харді
Том Харді

Наразі, актор вже більше десяти років зберігає тверезість. Том Харді з 2014 року перебуває у шлюбі з Шарлоттою Райлі, яка очікує на народження другої дитини. У 1999 році актор був одружений з Сарою Уорд, але через 5 років вони розлучились. В кінозірки також є син від екс-дівчини Рейчел Спід.