Черговою зірковою жертвою коронавірусу стала українська співачка Аліна Гросу, яка активно розвиває кар'єру в Росії. На особистій сторінці в інстаграмі вона оголосила, що вже поборола недугу та наважилась розповісти про симптоми COVID-19.

До теми Зірка "Кріпосної" Наталія Денисенко з сім'єю захворіла на коронавірус: пекельні симптоми

Симптоми коронавірусу в Аліни Гросу

Зірка зізналась, що мала легку форму коронавірусу, однак почувалась кепсько. Перші симптоми в артистки з'явились майже місяць тому – 28 жовтня. Тоді вона мала високу температуру, втратила смак і нюх.

Перестала відчувати запахи і смаки, їла лимони як вату,
– пригадала Аліна Гросу.

ПЛР-тест одразу ж показав позитивний результат, проте легені уражені не були. Вона лікувалась антибіотиками і вживала вітамін C. Від уколів Гросу відмовилась, адже не на жарт боїться їх. За словами співачки, впродовж усього лікування вона не виходила з дому та дотримувалась режиму ізоляції. Після одужання виконавиця вже встигла здати багато аналізів, оскільки коронавірус "б'є по слабких місцях".

Як коронавірус перенесли рідні Аліни Гросу

Артистка заявила, що COVID-19 не оминув не лише її, а й рідних. Так, двоє близьких їй людей також перенесли коронавірус. В одного з них була важка форма з сильним ураженням легень, тому довелось звернутись за допомогою до реаніматолога.

"У моїй родині було два випадки зараження: один – легка форма, інший – важка з 75% ураження легень. Коли було жахливо страшно за дуже близьку людину. На щастя реаніматологи, своєчасне втручання і правильно підібрані препарати, плюс лікування допомогли", – написала Аліна Гросу.