Як повідомляє The Daily Mail, у середу, 23 січня, в Нью-Йорку відбулось судове засідання у справі 60-річного Алека Болдуіна. Голлівудський актор прийшов на розгляд звинувачення у супроводі свого адвоката.

Читайте також: Скалічила себе сама, – Джонні Депп надав докази, що не бив екс-дружину Ембер Хьорд

Під час судового засідання Алек Болдуін визнав, що винен у побитті американця. Інцидент стався у листопаді 2018 року. Тоді Алек Болдуін накинувся з кулаками на чоловіка, який претендував на вільне місце на парковці. Після зухвалого нападу американця, ім'я якого не розсекречують, доправили до лікарні. А от сам Алек Болдуін загримів до поліцейського відділення.

Алек Болдуін погодився пройти курс реабілітації з психологами, які навчать актора управляти своїм гнівом. Щоб закрити справу якомога швидше, голлівудський актор коротко відповів на питання судді та більше не коментував скандальний інцидент.


Алек Болдуін після засідання суду / Getty Imsges

За інформацією видання, Алек Болдуін не вперше потрапляє в такі скандальні ситуації. У 1990-их актора звинуватили у нападі на фотографа. Однак тоді служителі Феміди виправдали зірку. Згодом у 2000-их Алека заарештували поліцейські за порушення громадського порядку.