Журналістам Page Six вдалось поспілкуватись з актором Рамі Малеком під час кінофестивалю в Санта-Барбарі. За словами зірки "Богемної рапсодії", це жахлива ситуація, тому він переживає за кожну жертву Браяна Сінгера.

Читайте також: Режисер "Богемної рапсодії" Браян Сінгер гостро прокоментував секс-скандал

Я переживаю за кожного, кому довелося пережити те, про що я чув. Це жахливо. Я розумію, через що їм довелося пройти і вважаю це жахливим. Неприємно усвідомлювати, що такі речі відбуваються за часів #MeToo,
– розповів Рамі Малек.

Актор зазначив, що недовго співпрацював із хтивим режисером, адже Браяна Сінгера звільнили від зйомок через кілька тижнів після початку роботи. Однак Рамі Малек був не в захваті від такого досвіду.

"Кожен заслуговує на правду і кожен, хто хоче говорити про те, що сталося з Браяном, заслуговує, щоб його почули... У моїй ситуації, це (спілкування з Браяном Сінгером – 24 канал) було дуже неприємно, зовсім неприємно. Це все, що можу сказати на цьому етапі", – неоднозначно розповів Рамі Малек.

У чому звинувачують режисера "Богемної рапсодії"?

Вкінці січня 2019 року Голлівуд вкотре вибухнув секс-скандалом: режисера фільму "Богемна рапсодія" Браяна Сінгера звинуватили у зґвалтуванні та домаганні. Одразу чотири чоловіки зізнались, що стали його жертвами. За словами потерпілих, Браян Сінгер домагався їх, коли хлопці були у віці від 13 до 17 років. У деяких жертв був статевий акт із хтивим режисером.

Такі резонансні звинувачення прокоментували представники Браяна Сінгера. Вони переконані, що звинувачення необґрунтовані, а саму статтю написав журналіст, який одержимий режисером "Богемної рапсодії". Ще у 1997 році представник ЗМІ хотів розмістити подібний матеріал, але тоді редакція журналу Esquire не подала його через брак надійних джерел. У відповіді також йшлося, що ймовірні жертви Браяна Сінгера – це зневірені люди, які за гроші та хвилину слави ладні брехати.

Реакція кіноспільноти

Таку новину не оминули й кінокритики. Представники престижної премії GLAAD Media Awards, яку щороку дають тим знаменитостям, які додають позитивного іміджу ЛГБТ-спільноті, гостро засудили злочин. Вони не тільки підтримали жертв секс-насилля, але й зняли фільм "Богемна рапсодія" зі списку претендентів на відзнаку.