Після резонансних новин організатори престижної премії GLAAD Media Awards вирішили забрати зі списку номінантів фільм "Богемна рапсодія". Відтак автори та актори кінострічки про легендарного Фредді Мерк'юрі можуть не розраховувати на відзнаку.

Читайте також: Режисер "Богемної рапсодії" Браян Сінгер гостро прокоментував секс-скандал

Відповідне рішення ухвалили у четвер, 24 січня. Організатори кінопремії, яку видають за створення позитивного іміджу ЛГБТ-спільноти на телеекранах, обурені секс-скандалом та переконані, що цю історію не повинні ігнорувати.

Через останні звинувачення проти режисера Браяна Сінгера у GLAAD прийняли нелегке рішення – зняти фільм "Богемна рапсодія" зі списку номінантів у категорії "Найкращий фільм у широкому прокаті". Історію про невимовні збитки, яких завдали підліткам, не можна ігнорувати і мовчки винагороджувати,
– заявили представники кінопремії.

Окрім цього, вони прокоментували й відповідь Браяна Сінгера на секс-скандал. Використання слова "гомофоби" вони назвали невдалою спробою відвернути увагу від ймовірного злочину режисера.

Чому Браян Сінгер потрапив у секс-скандал?

Днями ЗМІ вибухнули новиною: одразу четверо чоловіків звинуватили режисера фільму "Богемна рапсодія" Браяна Сінгера у розбещуванні. За словами ймовірних жертв сексуального насилля, вони мали інтимні стосунки з голлівудською зіркою у неповнолітньому віці. Кілька авторів резонансної заяви зізнались, що їх зґвалтував Брайан Сінгер. Ще один чоловік заявив, що мав оральний секс із хтивим режисером. Сексуальне насилля Сінгер здійснював понад 20 років тому, коли хлопцям було від 13 до 17 років.

На такі резонансні звинувачення відповіли представники режисера. За їхніми словами, журналіст, який розмістив статтю у виданні The Atlantic, є гомофобом та одержимий Браяном Сінгером. Він ще у 1997 році хотів опублікувати викривальний матеріал, але тоді редактори журналу Esquire не подали його через брак надійних джерел. Окрім цього, у відповіді йшлося, що ймовірні жертви Браяна Сінгера – це зневірені люди, які за гроші та хвилину слави ладні брехати.