Голлівудський актор та комік Кевін Гарт, якого запросили бути ведучим престижної церемонії, відмовився від пропозиції. Про це він заявив на своїй сторінці в Twitter.

Читайте також: Претенденти на Оскар-2019: рейтинг IMDb

За словами актора, колись він публікував твіти, які могли образити ЛГБТ-спільноту. Відтак Кевін Гарт вирішив відмовитись від ролі ведучого на довгоочікуваному дійстві.

Я вирішив відмовитися від проведення цьогорічного Оскара... Все тому, що я не хочу бентежити людей у ніч, коли відзначатимуть так багато дивовижних талановитих артистів,
– зізнався Кевін Гарт.

Окрім цього, знаменитість вибачився перед ЛГБТ-спільнотою за минулі дописи та додав, що має надію в наступні роки все ж бути частинкою грандіозного кінозаходу.

"Мені шкода, що я заподіяв людям біль. Я розвиваюся і хочу продовжувати це робити. Моя мета – об'єднувати людей, а не розділяти. Велика любов і вдячність Академії (Американській академії кіномистецтва, – 24 канал). Сподіваюся, ми зможемо зустрітися ще раз", – додав Кевін Гарт.

Що відомо про церемонію Оскар-2019?
91 церемонія вручення кінопремії Оскар відбудеться 24 лютого 2019 року традиційно в Dolby Theatre у Лос-Анджелесі. Оголошення номінантів кінопремії пройде майже місяцем раніше – 22 січня. В лонг-лист претендентів на премію Оскар увійшло дві українські стрічки: "Переломний момент: Війна за демократію в Україні" Олеся Саніного і Марка Харріса в категорії "Найкращий документальний фільм" та фільм "Донбас" Сергія Лозниці в категорії "Найкращий фільм іноземною мовою".