Про це офіційно повідомили на Instagram-сторінці премії Оскар. "Зустрічайте нашого нового ведучого. Налаштовуйтесь на 24 лютого", – повідомили організатори.

Читайте також: Претенденти на Оскар-2019: рейтинг IMDb

39-річний американський актор і комік, відомий за своїми ролями в стрічках " Джуманджі: Поклик Джунглів" (2018), "Шалений патруль" (2014), "Недоторканні" (2017), "Американська сімейка" та в інших, вперше нестиме місію ведучого на розкішній церемонії. Сам кіноактор у своєму профілі в Instagram зізнався, що завжди мріяв долучитись до організації такого визначного дійства.

Я знаю, що моя мама зараз усміхається до вух. Я впевнений, що цей Оскар вдасться зробити особливим,
– щиро поділився Кевін Гарт.

Варто додати, що ведучим церемонії Оскар протягом останніх двох років був інший знаменитий комік Джиммі Кіммел.

Що відомо про церемонію Оскар-2019?91 церемонія вручення кінопремії Оскар відбудеться 24 лютого 2019 року традиційно в Dolby Theatre у Лос-Анджелесі. Оголошення номінантів кінопремії пройде майже місяцем раніше – 22 січня. В лонг-лист претендентів на премію Оскар увійшло дві українські стрічки: "Переломний момент: Війна за демократію в Україні" Олеся Саніного і Марка Харріса в категорії "Найкращий документальний фільм" та фільм "Донбас" Сергія Лозниці в категорії "Найкращий фільм іноземною мовою".