Видання Time описало прості кроки, які поліпшують психічне здоров'я з кожним днем.

Читайте також: Як активізувати критичне мислення: перевірені лайфхаки

1. Ходіть струнко

Дослідження показало, коли ваша голова пряма та спина рівна, ви матимете кращий настрій. Якщо ви сутулитеся, ви більше схильні зосередитися на негативі, а не на позитивних моментах.

2. Припиніть усе фотографувати

Ви можете вважати, що фотографування змушує вас краще пам’ятати ті чи інші події, але дослідження, опубліковане в "Psychological Science", говорить про інше. Якщо ви все-таки хочете зняти обід, зверніть увагу, на що саме ви зосереджені.

3. Будьте активними

За даними дослідження, тренування три рази на тиждень знижує ризик розвитку депресії на 19%. Вчені виявили, що активні люди менш схильні до цієї недуги.

4. Не відкладайте справи

Чим довше ви відкладете завдання, тим більше це завдасть стресу. Зберіться і доведіть свої справи до кінця. А як подолати прокрастинацію – читайте у нашій статті.

5. Розірвіть токсичні стосунки

Якщо ви у стосунках з людиною, яка постійно пригнічує вас, це може суттєво вплинути на самооцінку. Подумайте, чи варто продовжувати такі відносини.

6. Більше спіть

Ваше тіло не може нормально функціонувати, якщо ви недостатньо спите.

7. Знайдіть час для себе

Коли ви присвячуєте час друзям, сім'ї та роботі, це може означати, що ви нехтуєте собою і ніколи не маєте часу на себе. Побудьте наодинці і зробіть щось для себе, оскільки це допомагає попередити тривожний стан та депресію.

8. Не витрачайте час на гаджети

Смартфони, планшети та ноутбуки можуть завищувати наш мозок, і якщо ви ніколи не відкладаєте їх у сторону, ваше психічне здоров’я не буде у нормі. Робіть міні-цифровий детокс щотижня, навіть на півдня або на пару годин.

9. Відмовтеся від багатозадачності

Ланч під час надсилання електронних листів може здатися не надто небезпечним, але багатозадачність дійсно додає нам стресу.