Як повідомляє The Hollywood Reporter, злочин актор зробив у 2004 році. Білл Косбі зґвалтував колишню працівницю Темпльського університету Андреа Констад. Актор входив до опікунської ради закладу, відтак часто навідувався до його головного корпусу. Косбі, за словами жертви, запросив жінку до свого маєтку у Флориді, де підсипав снодійне та зґвалтував її.

Читайте також: У мережі з'явилось відео зустрічі Вайнштейна з жінкою, що звинуватила його у зґвалтуванні

Після розголосу до правоохоронців звернулись ще 15 жертв сексуальних домагань. Згальна ж кількість Серед них була неповнолітня Джуді Худ, яку актор зґвалтував у 1974 році. Сам Білл Косбі визнав себе винним у злочинах та відверто зізнався, що підсипав своїм жертвам наркотики.

Упродовж десятиліть актору вдавалося приховувати своє справжнє "я" та не відбувати покарання за вчинені злочини, прикриваючись славою. Але тепер Білл Косбі постав перед судом, тому його чекає в'язниця,
– заявив на прес-конференції прокурор Кевін Стіл.

Судді наразі не визначились, який термін покарання відбуватиме актор. Мінімальний термін ув'язнення за його злочин становить від 3 до 10 років. Адвокати жертв наполягають, щоб Білл Косбі пробув за ґратами щонайменше 5 років. Окрім цього, чоловік сплатить штраф у 25 тисяч доларів та навіть після звільнення з в'язниці буде проходити терапію у психолога.


Білл Косбі перед судовим засіданням / Getty Images

Водночас адвокати гумориста заявили, що подаватимуть на апеляцію. Відтак у ЗМІ припускають, що справа може затягнутись на роки.

До слова, Білл Косбі став першим актором, викритим у рамках кампанією #MeToo, який відбуватиме реальне покарання за секс-злочини.

Хто такий Білл Косбі?
Відомий американський гуморист, який починав свою кар'єру у клубах. У 1960 році він взяв участь у шоу "Я шпигун". Згодом Білл Косбі започаткував свій гумористичний проект "Шоу Білла Косбі". Також актор був одним з головних героїв у дитячих телевізійних шоу "Електрична компанія, "Товстий Альберт та діти Косбі".