До вашої уваги база даних діточок, які чекають на сім’ю!

Джолі і Пітт


Ось так виглядала зіркова родина кілька років тому

Останні місяці ЗМІ тільки й шумлять про цю знамениту голлівудську пору. Шлюб акторів тріщить по швах. Але це не заперечує того факту, що вони всиновили і чудово виховують одразу кількох дітей!

Окрім трьох біологічних дітей, в родини Джолі і Пітта є Меддокс з Камбоджі, Захара з Африки, Пакс із В'єтнаму. Анджеліна Джолі мала бурхливу юність із раннім статевим життям, наркотиками і т.д. Однак зараз вона займається благодійністю, їздить у країни третього світу і віддає усю свою любов своїй сім’ї.

Читайте також: Чергові зізнання: Джолі пояснила причину розлучення з Бредом Піттом

Мадонна


Погляньте: скільки ніжності!

Зірка епатажу, неймовірно скандальна і приваблива Мадонна – мама 6 дітей! Двох біологічних та ще чотирьох всиновлених вже після народження власних дітей. Мадонна усиновила дітей з Африки: 11-річні Девід і Мерсі та 4-річні близнючки Стелла і Естер.

Смілива співачка вкотре доводить: цей світ не має меж! Вона щаслива мама щасливих дітей.

Лілія Подкопаєва


Діти залишилися з мамою

Згадаємо й про відому українку, яка всиновила дитину. Всесвітньо відома гімнастка Лілія Подкопаєва зараз виховує двох дітей: усиновленого хлопчика Вадима та лише на рік молодшу доньку. Лілія багато років не могла самостійно народити дитину. Тож вважає, що народження донечки – це подяка вищих сил за усиновлення Вадима.

Вадима Подкопаєва усиновила, будучи у шлюбі з Тимофієм Нагорним. Зараз пара розлучилася і діти залишилися з мамою.

Сандра Буллок


А ось і любий хлопчик акторки

Одна з найвідоміших сучасних актрис Сандра Буллок журналістами вже давно була віднесена до категорії чайлдфрі.


Цікаво, чи будуть у пари ще діти?

Однак у 2010 році успішна кар’єристка усиновила тримісячного афроамериканського хлопчика Луїса. А за п’ять років сім’я поповнилася ще й дівчинкою Лілу. Її усиновили у віці понад 3 роки. Бойфренд акторки не проти ще й біологічних дітей, тож сім’я має усі шанси збільшитися!

Г'ю Джекман


Родина акторів думає над третьою дитиною

Відомий австралійський актор Г'ю Джекман та його дружина (теж акторка) Деборре-Лі Фернес виховують двох дітей. Обоє діток усиновлені. У 2000 році пара наважилася усиновити новонародженого Оскара Максиміліана. А через п’ять років родина поповнилася дівчинкою Авою Еліот.

До речі, в інтерв’ю актор не раз натякав, що готовий усиновити ще й третю дитину!

Стівен Спілберг


Лише частина великої родини!

Не лише геніальний режисер, сценарист і продюсер (20 найкасовіших фільмів зібрали у прокаті 8,4 млрд доларів) Стівен Спілберг, а ще й багатодітний татусь.

У Спілберга аж семеро дітей! П’ять біологічних та двоє усиновлених. Син Тео і дочка Мікаела.

Читайте також: (Не)потрібні діти: як допомогти сиротам, а не інтернату