Про це пише Daily Mail.

Як розповіли у виданні, жінка вже майже 30 років не вживає цукор. Вона розповіла, що була буквально залежною від солодкого, тому вона вирішила відмовитись від цукру у будь-якому його вигляді.

Читайте також: Краса у віці: як 82-річна жінка стала моделлю

"Жінки після 50 років часто вважають, що неможливо зберегти фігуру і вагу. Навіть мами після 40 впевнені, що не можна повернути колишнє тіло. З віком наш метаболізм сповільнюється. Це означає, що ви повинні взяти контроль над своїм тілом, приймати рішення на користь здоров'я і працювати над собою більше", – відзначила австралійка.

Замість цукру Кароліна вже протягом майже трьох десятків років жінка замінює ксилітом – багатоатомним спиртом у вигляді безбарвних кристалів, які розчиняються у воді.

Я вважаю, дуже важливо звертати увагу на те, що і скільки ви їсте. Бездумність завжди призводить до зайвої ваги. Насолоджуйтеся кожним шматочком. Це допоможе вам не переїдати,
– наголошує Хартц.

Також жінка важливу роль віддає сну та намагається щодня спати не менше ніж 8 годинн на добу. Також Хартц останніми роками почала захоплюватись медитацією.