В інтерв'ю New York Times зірка поділилася про свої секрети привабливості.

Читайте також: 50-річна Сальма Хайєк розповіла про старіння та щастя і знялась в елегантному фотосеті

Секрет 1: Правильне очищення

Сальма не очищує шкіру вранці. Вона розповідає, що її бабуся вчила, що вночі шкіра поповнює все, що витратила протягом дня.

"Якщо я добре очистила шкіру ввечері, чому б їй бути брудною, коли я прокинусь? Це компанії змушують вас використовувати більше продуктів. Я розбризкую рожеву воду – вона така ніжна і розбудить шкіру. Потім застосовую зволожуючий крем", – ділиться актриса.

А ввечері зірка знімає макіяж за допомогою кокосової олії. Потім Сальма також використовує рожеву воду, щоб зняти залишки засобів.

"Ви можете використовувати гарячий рушник з рожевою водою – кладете мокрий рушник в мікрохвильову піч, – щоб трохи розпарити шкіру обличчя", – радить актриса.

Секрет 2: Чим менше – тим краще

Сальма Хайєк не наносить сонцезахисний крем, якщо не проводитиме цілий день на сонці.

"Навіщо? Я не вважаю, що хімія у сонцезахисному кремі хороша для вашої шкіри. Я вірю, що його варто використовувати, лише коли потрібно", – каже актриса.

Секрет 3: Менше ексфоліантів

За словами зірки, часте застосування ексфоліантів допоможе виглядати добре в короткостроковій перспективі, але не в довгостроковій.

Я бачу багато жінок в Лос-Анжелесі, які так часто застосовують скраби, що виглядають лискучими. Замість цього я використовую мікс сироваток та олійок в залежності від стану шкіри,
– розповідає Сальма.

Секрет 4: Багатозадачність макіяжу

У звичайний день актриса наносить трохи основи під макіяж і розтирає трішки помади на щоках.

Але для роботи і зустрічей з журналістами їй доводиться фарбуватися набагато сильніше.

Секрет 5: Свободу волоссю

"Одна з причин, з яких я не фарбую волосся, – у мене немає терпіння, щоб стільки висидіти. Я не прикидаюся, що я молодша, ніж насправді. Я підстригаю волосся, коли на роботі перукар запитує мене: "Будь ласка, чи можу я підстригти ваше волосся?" Те ж саме з моїми бровами. Вони ростуть і ростуть, поки візажист не подивиться на мене і не попросить зробити щось з ними, тому що їх так багато", – ділиться Сальма.

Секрет 6: Відповідне харчування

Зірка не вживає м'ясо кожного дня.

"Я їм усі види м'яса, але я споживаю його рідко. Я ніколи не їм м'ясо двічі за день. Іноді я кілька днів зовсім не їм його, але потім знову повертаю в меню. Одного разу я спробувала сироїдіння – і моє тіло мене зненавиділо", – каже голлівудська зірка.