Ви саркастичні

Хоч сарказм вважають неприємним проявом дотепності, він вимагає значного розумового напруження. Згідно з дослідженнями, у людей, котрі використовують сарказм, активізується абстрактне мислення і посилюється креативність.

Читайте також: Чому по тілу "бігають мурашки" від прослуховування музики: пояснення вчених

Доведено, що сарказм не провокує конфлікти між близькими людьми. Тож сміливо кепкуйте та "трольте" друзів, це може піти лише на користь. А от з незнайомими людьми, краще бути обережнішими.

Ви невротичні

Невротизм характеризується емоційною нестійкістю і тривожністю. Зазвичай, його називають негативною рисою. Однак дослідники стверджують, що невротизм – це особлива ознака творчої особистості.

Ви мрійливі

Блукаючий розум – це стан, коли людина поглинена своїми думками настільки, що не помічає, що відбувається довкола. Дослідники стверджують, що такий стан задіює багато областей мозку. А це дуже корисно для творчості.

Ви легко відволікаєтеся

Творчі особистості легше відволікаються на сторонні сигнали. Наприклад, для концентрації на чомусь одному, вам потрібно замкнутися в кімнаті та відгородитись від усього світу.

Дослідники відзначають, що підвищена чутливість буває корисна творцям: з її допомогою вони можуть краще відчувати навколишній світ.

Ви відкриті для різних людей і ідей

Створювати щось нове краще виходить, якщо людина активно спілкується з іншими та обмінюється думками та ідеями. Хоча, бувають і винятки.

Дослідники закликають більше спілкуватись з людьми, бо це розвине вашу креативність.

Ви не контролюєте творчий процес

Чим менше ви контролюєте творчий процес, тим краще результат. До такого висновку прийшли вчені, які стежили за роботою мозку під час малювання.

Найкреативніші роботи виходять у тих людей, хто свідомо не впливав на процес створення.