Зубна паста

Існує помилкове твердження, що зубна паста здатна боротися із прищами або чорними цятками. Однак, майте на увазі, що в складі зубної пасти є хімічні речовини, які не тільки не покращують стан шкіри, але і поглиблюють проблеми та пересушують її. В деяких випадках зубна паста на шкірі обличчя може спровокувати хімічний опік.

Читайте також: 5 типових помилок у догляді за волоссям

Цукор

Скраб із цукру – це гарна ідея для шкіри губ, але ніяк для обличчя. Гострі краї кристалів залишають на шкірі мікропорізи. З натуральних продуктів для виготовлення скрабу для обличчя краще підходить вівсянка.

Перекис водню

Перекис часто наносять на обличчя, щоб позбутися недосконалості та неоднорідності. Але це не більше, ніж просто міф. Перекис водню може "спалити" вашу шкіру. А на відновлення потім ви витратите масу часу та грошей.

Лимонний сік

Існує твердження, що лимонний сік може відбілити шкіру та усунути дрібні її недоліки. Але пам'ятайте, що концентрований сік може зруйнувати захисний шар шкіри, викликати роздратування, лущення. В деяких випадках, сік може спровокувати навіть хімічні опіки.

Сода

За допомогою соди намагаються боротися із чорними цятками на обличчя. Але косметологи вкрай не рекомендують цього робити. Бо сода може зруйнувати епідермальний бар'єр, викликати зневоднення і прискорити процеси старіння.