Помилка 1: ви очищаєте шкіру тільки раз в день

Умивання перед сном допомагає видалити надлишки косметики, бруд і бактерії, але і ранкове умивання не можна забувати. Його роль полягає в тому, щоб "розбудити" шкіру за допомогою поліпшення циркуляції крові, підготувати її до нанесення наступних косметичних продуктів і видалити відмерлі клітини. І що найважливіше – змивайте макіяж, як тільки прийдете додому.

Читайте також: Секрети активованого вугілля: як робити очищувальні маски для обличчя

Що до техніки, то вам потрібно видавити трохи засобу на долоню, розтерти між пальцями, щоб активувати компоненти, потім круговими рухами нанести на шкіру. Це може посилити циркуляцію і поліпшити дію продукту.

Помилка 2: ви не миєте руки

Якщо ви одразу починаєте мити обличчя, то бактерії з рук – опиняться на обличчя. Тому перед тим як взятися за гель чи скраб, спочатку добре помийте руки з милом.

Помилка 3: ви плутаєте очищення з пілінгом

Не варто використовувати скраб два рази на день, навіть якщо вам здається, що шкіра неоднорідна. Особливо цим грішать дівчата з проблемною шкірою, які готові за будь-яку ціну боротися з прищами і висипом вугрів. Надмірне очищення шкіри небезпечне – воно може посилити подразнення і спровокувати другу хвилю висипань.

Помилка 4: ви не звертаєте увагу на температуру води

Дуже гаряча вода може привести до подразнення, почервоніння і сухість шкіри. Тому вмивайтесь водою кімнатної температури.

Помилка 5: ви використовуєте крем або бальзам

Вибір правильного засобу для очищення шкіри – це завдання не з простих. Використовуйте гель або піну для вмивання, але не крем або бальзам, так як вони можуть залишити осад на шкірі, що призведе до перевантаженості, подразнення і порушить природний процес зволоження.