Гарнітура в формі слухавки

Пік своєї популярності цей аксесуар вже пройшов, але на китайських сайтах його ще продають у великих кількостях. Практичної користі від використання такої гарнітури замість дротових або бездротових навушників немає, але якщо хочеться здивувати або розсмішити оточуючих – це непоганий спосіб.

Читайте також: 5 речей, які ви можете купити за ціною iPhone X

Тільки пам'ятайте, що гаджет підключається до телефону через роз'єм для навушників. Якщо у вас iPhone 7, iPhone 8 або iPhone X, доведеться використовувати перехідник.


Гарнітура в формі слухавки для iPhone

Кишеньковий вентилятор

Користь від цього аксесуара очевидна для тих, хто хоч раз влітку їздив у громадському транспорті. Крихітний гаджет поміщається в кишені або сумці, а працює від порту Lightning.

Так, це не кондиціонер і не повноцінний вентилятор, але трохи охолодитися з його допомогою реально. Купити такий можна за ціною від долара і вище.


Кишеньковий вентилятор для iPhone

Чохол-прикурювач

Курити шкідливо, але кидають цю шкідливу звичку не всі. Якщо ви курець і користуєтеся iPhone, запальничку можна викинути та придбати чохол ZVE з прикурювачем. Компанія випускає кілька моделей аксесуара для різних версій iPhone, так що знайти потрібний буде просто. А ще можна замовити аксесуар з відкривачкою для пляшок.


Чохол-прикурювач для iPhone

Анемометр для iPhone

Складно сказати, навіщо власнику iPhone прилад, який вимірює силу вітру. Ймовірно, це аксесуар для метеорологів-аматорів або інших вузькоспеціалізованих фахівців. До телефону він підключається через роз'єм для навушників, а інформацію показує в спеціальному додатку, який доступне в App Store.


Анемометр для iPhone

Кріплення для iPhone на кепку

Якщо у вас немає камери GoPro з набором кріплень, а знімати відео або фотографувати "від першої особи" дуже хочеться, можете придбати набір для установки iPhone на кепку. Крім кріплення, в комплекті творці продають саму кепку і невеликий пульт управління, щоб знімати навколишній світ було легше. Купити такий пристрій можна за 30 доларів.


Кріплення для iPhone на кепку