В Україні очікувана ціна на iPhone Х – від 37 999 гривень, смартфон надійде у продаж з листопада цього року. Погодьтесь, сума чимала. І є безліч речей (місцями корисніших), ніж iPhone X.

Читайте також: Яка собівартість найдорожчого iPhone X: вражаючі підрахунки

Преміум-акаунт Netflix майже на 7 років

Фанатієте від фільмів та серіалів Netflix? Вартість преміум-акаунту коштує 11,99 доларів в місяць. Тобто за ціною найдорожчого iPhone X ви можете дивитись фільми та серіалу в хорошій якості майже 7 років! А якщо обрати базовий акаунт за ціною 7,99 долара в місяць, то насолоджуватись переглядом на сайті Netflix можна більше, ніж 11 років.

Стадо кіз

Одна коза коштує близько тисячі гривень. Тобто, в Україні ви можете купити 37 кіз! А це вже ціле стадо! Варто купити й козла, тоді ви зможете отримувати близько 40 літрів молока в день і до 60 козенят щороку. Козенят можна вигідно продати. Подумайте над цим.

Злиток золота

За майже 38 тисяч гривень ви можете купити злиток із металу, скла та пластику. Або купити злиток чистого золота чи срібла. За офіційним курсом НБУ, за ці гроші ви можете купити 38 грам золота. І ще й решта лишиться.

Запас туалетного паперу

За ціною iPhone X можна купити 59 тисяч рулонів туалетного паперу, якщо купувати за оптовими цінами упаковки по 8 штук. Якщо ви думаєте, що це недоцільне порівняння, згадайте про нього, коли опинитесь в туалеті з флагманом, але без паперу.

Райський відпочинок

За вартість iPhone X можна провести добу в найзнаменитішому готелі Burj Al Arab Jumeirah (Дубаї), більше відомому як "Парус". На booking.com забронювати суперлюкс з однією спальнею на ніч у травні 2018 року за 35-39 тисяч гривень.

Готель розташований на власному острові. Гостям пропонують трансфер на Rolls-Royce з особистим водієм, екскурсії на вертольоті та інші принади відпочинку класу люкс.