Для жовтневого номера видання Мур одягнула декілька стильних образів з таких колекцій брендів, як Alexander Wang, Gucci і Louis Vuitton. Автором фотосесії стала відома художниця і фотограф Касс Берд.

Читайте також: Демі Мур зізналась, що у 15 років її згвалтував чоловік за згодою матері


Демі Мур для WSJ. Magazine / Фото: WSJ. Magazine

Стрункі ноги, глибокі декольте та домашня білизна – неабияк розбурхали уяву шанувальників. Втім, актриса наразі не думає про особисте, адже з виходом книги вона зізналась у багатьох помилках, зокрема, і про зраду своєму першому чоловіку в переддень весілля.

У ніч перед весіллям, замість того, щоб написати свою клятву, я дзвонила хлопцю, з яким познайомилася на зйомках. Я пішла зі свого дівич-вечора і поїхала до нього в гості,
– зізналася вона.

Жінка одружилась з Фредді Муром у 18 років, коли йому було вже 30. Через 5 років після одруження вони розлучились, але вона досі не розуміє, чому не наважилась зізнатись про власні сумніви.

Читайте також: 56-річна Демі Мур розповіла, що Ештон Катчер схилив її до групового сексу, а потім двічі зрадив

"Навіщо я це зробила? Чому я не поговорила зі своїм майбутнім чоловіком, щоб висловити йому свої сумніви? Тому що не могла прийняти той факт, що виходжу заміж, перебуваючи у скорботі за своїм батьком. Тому що я не могла дозволити собі зупинити те, що сама ж і запустила в рух. Я не могла скасувати свій шлюб, але могла саботувати його", – пояснила зірка.


Демі та Фредді Мур / EtOnline

Читайте також: Стримуючи емоції: Ештон Кутчер відреагував на звинувачення Демі Мур у груповому сексі