Американська актриса Демі Мур 24 вересня презентувала свою книгу мемуарів "Навиворіт" (Inside Out), де розповіла про важке дитинство та життя з ексчоловіком Ештоном Кутчером. Однією зі скандальних деталей стало зізнання у груповому сексі, до якого її заохотив актор.

Читайте також: Демі Мур зізналась, що у 15 років її згвалтував чоловік за згодою матері

Згодом Ештон, за словами Мур, двічі зрадив їй з партнеркою по сексуальних ігрищах, назвавши це "розмиванням кордонів".

"Я хотіла показати йому, якою класною і веселою я можу бути… У своє виправдання (про зраду, – LifeStyle 24) Ештон сказав, що все це сталося через те, що ми залучили сторонню людину у свої стосунки, і що це в певній мірі розмило кордони", – пригадувала Демі Мур.

На це вже встиг відреагувати сам Ештон Кутчер. Публікація з’явилась на його сторінці у твіттері сьогодні, 25 вересня, і її вже встигли розтиражувати сотні ЗМІ.

Я збирався натиснути на кнопку збереження на свій емоційний твіт. Але потім подивився на мого сина, доньку, дружину і видалив його,
– написав Ештон Кутчер, згодом додавши новий твіт "Життя прекрасне".

Додамо, що подружжя перебувало у шлюбі 6 років. За цей час вона втратила дитину на шостому місяці вагітності, пережила важку депресію та стала залежною від знеболювальних та алкоголю. У 2011 пара розлучилася, після чого Ештон Катчер одразу закрутив роман з Мілою Куніс. Актриса була старшою від Кутчера на 15 років.


Ештон Кутчер і Демі Мур / Variety