Про це повідомляє видання Daily Mail.

Читайте також: Офіційно: Катерина Кухар та Олександр Стоянов одружилися після 10 років спільного життя

З Ерікою Ніколас почав зустрічатися близько року тому. Закоханих вперше сфотографували разом в Пуерто-Ріко, де Ніколас знімався у фільмі "Приманка" (Primal). Пізніше вони кілька разів з'являлися разом на публіці.

Актор був тричі одружений. Першою обраницею Кейджа стала Патриція Аркетт. Вони розписалися в квітні 1995 року, а в 2001-му розлучилися. Наступного року знаменитість одружився на Лізі Марії Преслі, дочці Елвіса Преслі, яка до цього була одружена з Майклом Джексоном. Офіційно з Лізі Ніколас розлучився в 2004.

Згодом у нього зав'язався тривалий роман з офіціанткою Еліс Кім, але і вони розлучилися у 2016 році. Пара має 12-річного сина Кал-Ела Коппола Кейджа. З часу розпаду третього шлюбу Ніколас Кейдж не відвідував світські заходи в супроводі інших жінок, крім Еріки Койке.


Ніколас Кейдж і Еліс Кім / Getty Images

Хто такий Ніколас Кейдж?Актор, який зіграв у популярних фільмах. Зокрема, "Медальйон", "Примарний вершник", "Учень чаклуна", "Скарб нації", "Пророк", "Небезпечний Бангкок", "Знамення" та ін. Всі кінострічки за участю Ніколаса Кейджа мали чималий успіх, а кінокритики відзначали майстерність актора. Однак в кінці квітня 2018 року знаменитість оголосив, що припиняє акторську кар'єру. Свій час Ніколас Кейдж вирішив присвятити продюсерській та режисерській роботі.