Більшість із нас любить подорожувати, проте зараз настав такий час, коли будь-яка мандрівка може завдати непоправної шкоди нашому здоров'ю та життю. Волонтерський медіапроєкт Ukraїner підготував 3600 хвилин онлайн-подорожі Україною для усіх любителів пізнавати нові місця. Тепер ми маємо змогу насолодитися колоритними відео та обрати ті куточки країни, які обов'язково відвідаємо після завершення карантину.

Читайте також: Дмитро Комаров назвав найромантичніше місце на Землі

Наразі Ukraїner зупинили зйомки, проте вони пропонують переглянути ті історії, які встигли відзняти та опублікувати.

За останні чотири роки наша команда зафіксувала те, що ви ще зможете побачити, як тільки обмеження на пересування будуть зняті. А поки що – відвідайте віртуально різні куточки України разом з нами,
– написали представники проєкту на сторінці у фейсбуці.

Хочете побачити один день із життя нашої країни? Пропонуємо вам переглянути документальний фільм Ukraїner. The Movie. За допомогою шести історій, які показані в ньому, ви зможете побувати у різних регіонах держави та побачити, як там живуть люди.

Ukraїner. The Movie: дивіться відео онлайн

Також творці проєкту пропонують переглянути серію відео у форматі VR, які можна дивитися в 360-окулярах або ж, крутячи навколо.
Зона відчуження – Ukraїner 360: дивіться відео онлайн

Є ще одна цікава рубрика, яка варта вашої уваги. Амбасадори Ukraїner – добірка відеороликів, на яких відомі люди презентують свої рідні міста.

Яніна Соколова та її Запоріжжя – Амбасадори Ukraїner: дивіться відео онлайн

У ролику "Україна з неба" показано понад 100 локацій з висоти пташиного польоту.

Україна з неба – Ukraїner: дивіться відео онлайн

Окрім цього на ютуб-каналі Ukraїner ви зможете побачити експедиційні історії, в яких люди з різних міст та професій демонструють свої ініціативи, а також чарівні місця нашої батьківщини. Є й серія однохвилинних роликів про різні куточки України, а також відеоблооги, у яких показана позакадрова історія проєкту Ukraїner.

Досягнення Ukraïner: дивіться відео онлайн

Що відомо про проєкт Ukraїner? Ukraїner – це волонтерський медіапроєкт,який був заснований чотири роки тому. У ньому показують різні регіони України, цікаві місця та експедиції. До команди ініціаторів долучилося вже понад 300 волонтерів, а відеоролики Ukraїner виходять десятьма мовами світу. Творці проєкту опублікували вже понад 200 захоплюючих історій на сайті ukrainer.net, видали дві книжки: "Ukraїner. Країна зсередини" та Ukraїner. Ukrainain Insider. А також презентували повнометражний документальний фільм Ukraїner. The Movie.