Дмитро Комаров відомий своїми подорожами та експедиціями. Через насичений робочий графік він рідко бачиться з дружиною Олександрою Кучеренко. Подружній парі допомагають месенджери, спілкування по телефону, а також Олександра часто навідується до чоловіка на зйомки. В інтерв'ю виданню "Телегід" Дмитро розповів про роботу в програмі, тривалу розлуку з коханою, а також поділився, яке місце він вважає найромантичнішим на планеті.

Читайте також: Непал скасував усі експедиції на Еверест через коронавірус

Комаров зазначив, що вони з дружиною активно переписуються, коли він за кордоном, а вдень він обов'язково виділяє час, щоб зателефонувати коханій. Проте пара не надсилає один одному цілий день знімки. Коли стається щось справді цікаве, то звісно, що діляться враженнями.

Наприклад, коли я будував льодове містечко в Китаї і провалився під лід, мене сфотографували. Насамперед, я відправив цю світлину дружині. Кажу: "Передаю привіт. У тебе там тепло? А я тут скупався в ополонці на роботі. Будуємо місто, тягаємо 500-кілограмові крижані брили",
– розповів ведучий.

Щодо найромантичнішого місця на планеті, то Дмитро вважає, що воно для кожного своє. Якщо подорожувати з коханою людиною, то якесь місце точно стане для вас романтичним та запам'ятається назавжди.

Як правило, ним стає місце, з яким пов'язані якісь особливі емоції. Звичайно, в будь-якому випадку завжди заворожує природа, тому умовно найромантичнішими можна назвати гори або морські узбережжя. Це класика, і такі місця сили завжди вражають,
– наголосив Комаров.