Стрільці, Раки та Діви є дуже ревнивими знаками зодіаку, яким часто складно побудувати гармонійні стосунки, пише 24 Канал.

Читайте також Не бояться помилок: 3 знаки зодіаку, які часто ризикують

3 знаки зодіаку, які є найбільш ревнивими

Стрільці

Стрільці знаходяться під опікою планети Юпітер. У давньоримській міфології таку саму назву мав бог неба та грому. Тому Стрільці є емоційними та запальними особистостями.

Вони хочуть, що їхній партнер увесь свій час присвячував лише їм. Тому представники вогняної стихії постійно контролюють свою другу половинку. Одна такі стосунки не приносять щастя обидвом людям.

Гороскоп для Стрільців

Раки

Головною планетою Раків є Місяць. Таким чином вони можуть здатися холодними та байдужими. Однак насправді представники водяної стихії є дуже чутливими та ранимими особистостями.

Ті, хто народився під цим знаком зодіаку, часто не впевнені в собі. Вони можуть вважати себе не важливими в житті свого партнера.

Через неприємний досвід попередніх стосунків, Раки будуть підозрювати у зраді свого нового партнера. Астрологи вважають, що це може призвести до конфліктів та непорозумінь.

Гороскоп для Раків

Скорпіони

Скорпіони близькі до планети Марс, яка опікується ними. У давньоримській міфології так називали бога родючості та війни. Остання риса впливає на стосунки Скорпіонів.

Представники водяної стихії можуть розпалювати сварки через ревнощі. Для Скорпіонів стосунки є важливою частиною їхнього життя, тому вони дуже засмучуються, якщо їхні очікування не збігаються з реальністю.

Гороскоп для Скорпіонів