Якщо одні діти знаменитих батьків відмовляються від уваги преси й публіки, обираючи життя подалі від камер, то інші – будують свою кар'єру на іменах успішних мам і тат. Марія Полякова обрала другий шлях й активно розвиває особистий блог в соціальних мережах. Донька артистки в інстаграмі вперше опублікувала фото зі своїм бойфрендом, на яких засвітила обличчя залицяльника.

До теми Донька Полякової вперше показала свого хлопця: романтичне фото підлітків

15-річна дівчина вже кілька місяців зустрічається з хлопцем. Раніше в мережі було лише одне спільне фото пари, проте останні два дні вони провели разом, однак без курйозів не обійшлось. Закохані прогулювались вечірнім Києвом, а вдень потрапили під дощ. Проте вікенд завершився в одній з лікарень столиці, адже Марія Полякова зламала палець на правій нозі.

У клініці дівчину підтримував хлопець, ім'я якого вона наразі залишає в таємниці. Проте навіть у такій ситуації пара знайшла місце для розваг. Юнак катав Машу з гіпсом на нозі коридорами лікарні на візку. Подробиці травматичного інциденту вона залишила в таємниці.


Маша Полякова з бойфрендом / Фото Instagram / @mashapolyakova


Маша Полякова з бойфрендом / Фото Instagram / @mashapolyakova


Маша Полякова з бойфрендом / Фото Instagram / @mashapolyakova
Вперше про бойфренда доньки заговорила її зіркова мама Оля Полякова у прямому ефірі в інстаграмі . Співачка оголосила, що Марія зустрічається з хлопцем, а цілуватися її навчила її сама артистка. Стосунки Маші з бойфрендом зав'язались під час карантину, тому почуття розвивались переважно в мережі, адже підлітки бачились рідко. Свого обранця зі знаменитою мамою дівчина поки не знайомила.