Перший трейлер до фільму "Одного разу в Голлівуді" (Once Upon a Time in Hollywood) з'явився 20 березня на YouTube-каналі кінокомпанії Sony Pictures Entertainment. Стрічка, над сценарієм якої Квентін Тарантіно працював протягом п'яти років, побачила світ у липні 2019 року, а Україна – сьогодні, 15 серпня.

Читайте також: Як виглядають перші постери фільму "Одного разу в Голлівуді" Квентіна Тарантіно

Події фільму розгортаються у 1969 році, в епоху "золотого Голлівуду". У Лос-Анджелесі активно розвивалась кіноіндустрія, відтак Рік Далтон (Леонардо ДіКапріо) прагне будь-якою ціною закріпити свій успіх і продовжити зйомки у прибуткових стрічках. Він вже добився чималої слави: є телевізійним актором, який перебуває на злеті популярності після вдалих зйомок. Однак конкуренцію Ріку може скласти його друг та дублер Кліфф Бут (Бред Пітт), який мріє теж завоювати Голлівуд.

Всі події розгортаються на фоні резонансного злочину, що стався в ніч на 9 серпня 1969 року. Тоді сектант Чарльз Менсон жорстоко вбив п'ятьох людей, зокрема, і Шерон Тейт, вагітну дружину відомого режисера (Марго Роббі). Бред Пітт і Леонардо Ді Капріо грають ролі свідків цієї жахливої події.

Через 50 років після моторошної події Квентін Тарантіно вирішив показати цю історію глядачам, але зробити це у своїй особливій манері. Варто зазначити, що фільм "Одного разу в Голлівуді", за словами режисера, може стати його останнім. Окрім Пітта, Роббі та Ді Капріо, глядачі зможуть побачити гру Дакоти Фаннінг, Курта Рассела, Аль Пачіно, Тімоті Оліфанта та інших.

Дивитися трейлер до фільму "Одного разу в Голлівуді" (Once Upon a Time in Hollywood): відео

Дивитися український трейлер до фільму "Одного разу в Голлівуді": відео