Наталя працює в жанрі художньої абстракції. Для своєї першої виставки вона вибрала роботи в стилі абстракціонізму, в змішаній техніці, живописі та графіці. Гості побачать полотна, наповнені вигнутими лініями і геометричними фігурами.

Читайте також: Виставка відомого італійського художника закінчилась гучним скандалом: деталі

Роботи Шишкіної зачаровують поєднаннями кольорів і багатошаровістю за рахунок використання масла і акрилу. Так художниця пропонує пізнати абстрактний, але живий і наповнений почуттями світ, поринути в палітру гармонії, почути звуки моря і савани, в якій живуть чарівні звірі – герої її картин.

Живописне полотно – це не просто "картина". Це фактура, лінія, колір, мазок, в кінці-кінців запах… Приємний запах фарби! А коли це все зібране у гармонійному поєднанні мистецького твору – такий твір має всі шанси заволодіти увагою глядача. Яскраві, локальні кольори, графічні лінії та позитивна енергетика робіт Наталії Шишкіної не залишать байдужим навіть найвибагливіших поціновувачів мистецтва, – відзначає мистецтвознавець Анастасія Гончаренко.

Виставка триватиме два дні: 26 січня – вхід за запрошеннями, 27-го – вхід вільний для всіх бажаючих.

Довідка: Наталія Шишкіна народилася 10 січня 1979 року в місті Сарни Рівненської області. З дитинства цікавилася музикою і живописом. Навчалася в художній школі, ліцеї та в Київському національному університеті технології та дизайну, отримала диплом за фахом "художник-модельєр". Сьогодні Наталія продовжує свій мистецький шлях – пише картини, захоплюється скульптурою і не забуває про моду й музику.