Інцидент трапився у Росіїї в елітному селі "Третє полювання". Там саме проходили зйомки нового кліпу Лободи. Про це розповіла продюсер співачки Нателла Крапівіна на своїй сторінці в Інстаграм.

Читайте також: Українська співачка перенесла операцію

"На мій погляд, ми зняли абсолютно божевільний і ні на що не схожий кліп. Ми розбили Rolls-Royce, і при цьому залишилися абсолютні щасливі", – написала вона.

За сюжетом кліпу, співачка повертається зі свого чергового концерту. Однак головний герой не впорався із керуванням та в’їхав в залізні ворота. Тим самим він пошкодив бампер, розбив фари та заднє крило машини.

Увесь цей час Світлана Лобода перебувала в салоні авто. Після цього випадку співачка опублікувала світлину на свій інстаграм та позповіла, що дуже перелякалась.

Через інцидент та переляк Лободи зйомки довелось відкласти на певний час. Власники авто, яке розбив водій, поставились до цього з розумінням та не стали виписувати рахунок менеджерам співачки чек. Зазначимо, що загальна вартість пошкоджень становить 40 тисяч доларів.

Зазначимо, що Світлану Лободу засуджують за виступи в Росії та участь у російських шоу. Раніше стало відомо, що журналісти телеканалу "1+1" звинуватили охоронців Лободи у нападі. Через це розгорівся гучний скандал.