Як відомо, обмін полоненими відбувся 7 вересня. Близько 14 години в "Борисполі" приземлився літак, на борту якого були українці, незаконно ув'язнені в Росії. Обмін провели у форматі 35 на 35: до Москви відправили росіян та проросійсько налаштованих осіб, зокрема, керівника "РИА Новости Україна" Кирила Вишинського та фігуранта справи МН17 Володимира Цемаха.

Читайте також: Полонені українці повернулися з в'язниць Росії: хроніка у фото та відео

Знакова подія зворушила всіх українців. Не оминули подію й вітчизняні зірки, які публічно прокоментували обмін полоненими на своїх сторінках у фейсбук та інстаграм.

Маша Єфросиніна

"Найкращі новини за останні роки!" – написала телеведуча.

Катерина Осадча

"Це найкращі новини! Хлопці, ми на вас так чекали, з поверненням! Дякуємо за мужність і низький уклін за все, що вам довелося витримати", – зазначила Катерина Осадча.

Юрій Горбунов

Слідом за зірковою дружиною, обмін полоненими прокоментував Юрій Горбунов: "Це сталося! Олег Сенцов і бранці в Україні! Вони вдома! Браво всім, хто доклав до цього зусиль!"

Тарас Тополя

"Українці повернулись додому! Але боротьба триває", – написав лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя.

Святослав Вакарчук

"Щасливий день для України! Дякую всім причетним до того, що наші хлопці повернулися додому! Вітаю всіх родичів і близьких наших героїв... Я хочу сказати, що нам потрібно зробити все, щоб і інші політв'язні, які все ще залишаються в російських тюрмах, якомога швидше повернулись на рідну землю", – зазначив політик і музикант Святослав Вакарчук.

Микола Тищенко

"Відбувся обмін полоненими. 35 українських героїв повернулися на рідну землю. Щирі вітання рідним, родинам та всім українцям! Це лише початок. Ми на шляху повернення всіх полонених та закінчення бойових дій на Донбасі. Хочеться вірити, що це вдасться реалізувати найближчим часом. Щоб більше жодна українська родина не відчула той біль, який перенесли наші співвітчизники, які втратили близьких у війні на Донбасі, чи жили у невіданні про рідних, які перебували в полоні", – сказав Микола Тищенко.

Оля Цибульська

"Вітаю всіх нас з поверненням полонених! В такі моменти відчуваєш, як ми об’єднуємось, як нарешті починаємо вірити в себе. В те, що дочекатись можна всіх мрій. Тільки важливо дійсно трудитись над ними. Дивилась відео з аеропорту сьогодні і плакала. Хай у нас буде багато радості і якщо сльози, то тільки від щастя", – написала Оля Цибульська.

Дзідзьо

"Наш номер на проекті “Танці з зірками” присвячується українцям, що повернулися з полону додому! Слава Україні!" – лаконічно написав Дзідзьо.