Що сталося? Нещодавно Мурата помітили у Києві в караоке-клубі з незнайомою брюнеткою. Чоловік погладжував супутницю по стегні та ніжно обіймав за талію.

Читайте також: Зрада чоловіка Ані Лорак: співачка зняла обручку: фото

ЗМІ дізналися, що незнайомку звати Яна Бєляєва і з Налчаджіолу вони знайомі давно.

Джерела видання StarHit кажуть, що він знімає дівчині квартиру у столиці, оскільки вона переїхала з передмістя. Також, за чутками, чоловік Лорак оплатив їй декілька пластичних операцій.

Чим продовжився скандал? Як з’ясували ЗМІ, це були не перші походеньки чоловіка Ані Лорак. Так, джерела StarHit розповіли, що неодноразово бачили Мурата у компанії інших жінок, а також під дією заборонених препаратів.

Водночас, як стверджують інсайдери, до весілля з українською співачкою Мурат був звичайним службовцем в одному з турецьких готелів. А от розбудувати власний бізнес йому допомогла саме Лорак.

Крім того, знайомі співачки розповіли, що турок почав "гуляти" одразу після одруження, повідомляє видання KP.RU.

Ані Лорак зі своїм турецьким чоловіком давно живуть у фіктивному шлюбі. Він їй зраджував, скотина, завжди! Знімав квартиру в Києві і тягав туди шм**, поки вона Сонечку носила в животі. Всі це знають у нас в Україні. Раніше він хоч соромився, а тепер зраджує відкрито!
– розповідає приятелька зіркової пари Амелія Поганіч.

Зраду чоловіка Ані Лорак вирішив прокоментувати її батько Мирослав Куєк. Він розповів, що самого відео не бачив, однак вважає, що ЗМІ драматизують у цій ситуації і наголосив, що у них "все нормально".

Крім того, підтримали бізнесмена і працівники клубу, які знайомі з ним.

Наразі скандал із зрадами Мурата ніяк не прокоментувала Ані Лорак, але 39-річна артистка виклала фото без обручки на пальці.

Ані Лорак зняла обручку