З моменту виходу першого трейлера фільму "Зоряні війни: Останні джедаї", у ЗМІ часто з'являлися новини щодо майбутнього епізоду та можливих персонажів. Але сюжетна лінія тримається в секреті.

Читайте також: Вийшов новий 3 трейлер до фільму "Зоряні війни: Останній джедай"

Коли дивитися "Зоряні війни: Останні джедаї"

В українському прокаті фільм стартує 14 грудня. Більшість кінотеатрів відкрили продаж квитків ще за місяць, щоб найвідданіші фанати могли потрапити на сеанс в день прем'єри. Допрем'єрні покази в Україні відбулися 12 та 13 грудня.

Восьмий епізод стане найдовшим в історії "Зоряних війн". Його тривалість – 150 хвилин, а перша версія фінальної нарізки тривала три години.

Хто знімав 8 частину

Над фільмом працювала велика команда на чолі з режисером Райаном Джонсоном, який зняв фільм "Петля часу". Джонсон також написав сценарій. Серед продюсерів: Кетлін Кеннеді (Інопланетянин, Парк Юрського періоду), Рем Бергман (Петля часу) і Дж.Дж. Абрамс (Місія нездійсненна, Зоряний шлях).

Читайте також: З'явився другий трейлер "Зоряних воєн" 8 епізод

Актори фільму "Зоряні війни: Останні джедаї"

Рей (Дейзі Рідлі), Фін (Джон Бойега), Кайло Рен (Адам Драйвер), Люк Скайуокер (Марк Хемілл) і Лея Органа, в ролі якої знялася Керрі Фішер. Незадовго до смерті, актриса встигла знятися у всіх сценах. Тож цей фільм особливий ще й тому, що це остання робота Фішер.

Серед новий акторів – Гвендолін Крісті, Енді Серкіз, Лора Дерн, Біллі Лурд (дочка Керрі Фішер) і Бенісіо Дель Торо.

У 8 частині також з'явиться ще одна мила тваринка – морські птахи, які мешкають на острові Скайуокера.

Сюжет фільму

Дія фільму розпочнеться безпосередньо після подій, показаних в попередній стрічці. Рей навчається джедайському мистецтву, Фінн бореться з командиром армії штурмовиків Капітаном Фазмою.

Читайте також: З’явились подробиці восьмої частини "Зоряних війн"

Однією з найбільших загадок епізоду залишається доля генерала Леї Органи. Можливо, як і для актриси, для Леї Органи цей фільм стане останнім.

"Зоряні війни: Останні джедаї" дивитися онлайн трейлер